Gamybos ir grąžinimo sąlygos


GAMYBA

Prekių gamyba trunka 2-5 darbo dienas. Priimame ir skubius užsakymus - tokiu atveju, būtina su mumis susisiekti el. paštu [email protected] , telefonu arba Facebook žinute. Priimame ir išankstinius užsakymus susisekite su mumis el.paštu arba Facebook.


GRĄŽINIMAS

Viršutinės prekės dalies storis yra 1 mm , tad su prekė reikia elgtis itin atsargiai kad jos nesulaužyti.
Personalizuotos prekės nėra gražinamos.
Jeigu esate nepatenkinti Jums pristatytų prekių kokybe ir norite jas grąžinti arba pakeisti, prašome ne vėliau kaip per 24 valandas nuo prekių pristatymo laiko mus informuoti el. paštu - [email protected]  arba telefonu +370 66429999. Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką.


Internetinėje parduotuvėje 3DDecor prekės keičiamos ar grąžinamos iš anksto suderinus prekių atsiėmimo laiką ir vietą. Pinigai už grąžintas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Tuo atveju, jeigu grąžinate ar keičiate kokybiškas ir Jūsų užsakymą atitinkančias prekes, pristatymo mokestis nėra grąžinamas ar kompensuojamas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie prekių pirkimą, pristatymą ir grąžinimą susisiekite el. paštu [email protected]  arba FacebookKrepšelis

Krepšelis tuščias.